Топ Новини

Бальцерович назвав сильні і слабкі сторони українських реформ

13 березня в 10:22

Бальцерович скаржиться на продовження мораторію на продаж землі і зволікання у приватизації.

Бальцерович
Бальцерович оцінив позитивні і негативні сторони реформ в Україні
atlasnetwork.org
Співголова Групи по підтримці реформ в Україні Лєшек Бальцерович вважає, що головними точками прориву в українських реформах стали очищення банківської системи, стабілізація і недопущення економічного колапсу, створення антикорупційних органів і проведення реформ в енергетиці. Архітектор польських реформ також зазначив, що основними мінусами українських реформ є відстрочка зняття мораторію на продаж землі і затримка у приватизації, повідомляє "Укрінформ".

Бальцерович нагадує, що в 2014 році Україна змогла уникнути гіперінфляції та економічного колапсу, в чому бачить досягнення чинної влади. Крім того, голова Групи з підтримки реформ хвалить новостворені інституції, серед яких НАБУ і бізнес омбудсмен.

Читайте також: Меморандум України та МВФ торкнувся пенсійної та земельної реформ – Данилюк
Раніше радник українського президента Лешек Бальцерович назвав рішення про підвищення мінімальної зарплати "неприємним сюрпризом" від Кабінету міністрів, звернувши увагу, що воно було озвучено без надання відповідних розрахунків. На його думку, скорочення бідності в майбутньому не може бути гарантованим без збалансованого бюджету, зниження інфляції та поліпшення бізнес-середовища.

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...