Багатодітні самотні батьки теж зможуть отримувати особливу пенсію

22 серпня 2012 в 09:31
Уряд вирішив зрівняти в правах на пенсію як самотніх багатодітних матерів, так і батьків. Відзначимо, що в Україні вже не рідкість, коли дітей виховує лише батько, тоді як раніше таке явище було більш поширене серед жінок.
deti_ludi_vishivanka_ukr_ukraina_Den_nezavisimosti (158)_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів пропонує передбачити право на пенсію за особливі заслуги перед Україною батькові, якщо він сам виховує п'ятьох і більше дітей до шестирічного віку.

Як повідомляє прес-служба уряду, відповідний законопроект «Про внесення зміни до пункту 8 статті 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» Кабмін схвалив 20 серпня.

Нагадаємо, що чинним законодавством передбачено право на пенсію за особливі заслуги перед Україною тільки матерям, які народили п'ятьох і більше дітей. Такі жінки (відповідно до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування») мають право на призначення дострокової пенсії.

Тепер же пропонується, що батькові п'ятьох дітей також може призначатися дострокова пенсія.

Прийняття цього закону Верховною Радою сприятиме встановленню соціальної справедливості стосовно права на пенсію для багатодітних батьків, зазначають у Кабміні.

Читайте також:

Рада зобов'язала батька забирати дитину з пологового будинку, якщо цього не зробила мати

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...