Азарова більше не лякає "привид дефолту"

22 червня 2011 в 10:15
Виважена бюджетна політика дозволила уряду стабілізувати фінансову ситуацію, тож примара дефолту, яка могла перетворитися на реальність ще на початку минулого року, нас більше не лякає.
azarov_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду у середу, 22 червня.

«Навіть загрозу критичного подорожчання газу уряд зумів мінімізувати... Певний запас ресурсної міцності ми створили, і за умови розумної економії, за рахунок продовження курсу на енергозбереження, це гарантує країні продовження виходу з кризи», - зазначив М.Азаров.

«Уряд підкреслює важливість реформ: наша ціль - глибока модернізація української економіки і українського суспільства… Тим часом ми розпочинаємо, дві мабуть, найбільш фундаментальні і найбільш резонансні реформи: пенсійну і земельну», - додав глава уряду.

За його словами, пенсійна реформа «дасть відповідь на те, як справедливо збільшити пенсії і гарантувати, що старість наших співгромадян буде забезпеченою, а самі громадяни зможуть управляти своєю майбутньою пенсією». Водночас земельна ж реформа «має повернути справжнього господаря, власника на землю». «Вперше після 1917 року земля де-факто і де-юре повертається селянам», - зазначив М.Азаров.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...