Азаров знову помножив цифри Держстату в 3 рази

20 червня 2012 в 08:08
Дані статистики не дають приводу для оптимізму щодо української економіки. Азаров множить цифри на 3. Це далеко не перший випадок прямого спотворення цифр Держстату з боку прем'єра.
azarov_111.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про зростання промислового виробництва в Україні за 5 місяців на 2%, хоча за офіційними даними Держстату зростання становило всього 0,7%.

«Промислове виробництво за 5 місяців 2012 року зросло на приблизно 2%», - сказав Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу, 20 червня.

Нагадаємо, що Державна служба статистики повідомила про зростання промвиробництва за 5 місяців 2012 року на 0,7%.

Варто зазначити, що зростання навіть на 2% не є приводом для гордості, оскільки за 5 місяців 2011 року промвиробництво збільшилося на 9,2%.

Нагадаємо, що раніше Азаров заявив про те, що українці у 2011 році стали в 3 рази частіше ходити до музеїв та театрів, а також про те, що в 16 разів зросла купівля мобільних телефонів.

Також Азаров заявляв про дворазове зростання туристичної галузі. Ця інформація знайшла несподіване підтвердження. За даними МЗС, кількість поїздок представників влади за кордон зросла в 2010-2011 роках у два рази.

Крім того, Азаров давав спотворені цифри про економічну ситуацію за колишнього уряду, завищуючи фактичний рівень інфляції.

Читайте також:

Азаров збільшує усі цифри Держстату у 2-3 рази

Держстат не помітив масових походів українців до музеїв і театрів

Зустрічайте — рецесія

Азаров каже, що за 2 роки він зробив більше, ніж всі інші за попередні 20 років

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...