Топ Новини

Азаров відзначив уповільнення зростання економіки України

19 вересня 2012 в 07:33
Зростання ВВП в Україні за січень-серпень поточного року, за попередніми даними, склало 1,5%. Уповільнення зростання економіки, за словами прем'єра, стало наслідком розпочатої рецесії в цілому ряді країн світу, згортання міжнародних товарних ринків і ринків капіталу. Глава уряду додав, що негативний вплив на українську економіку здійснюють також дорогі енергоносії і необхідність погашати раніше залучені великі борги.
azarov_93.jpg
kmu.gov.ua

Зростання валового внутрішнього продукту України, згідно з попередніми даними, за підсумками восьми місяців 2012 року сповільнилося до 1,5% в порівнянні з 2% за підсумками семи місяців і 2,5% - шести.

"Попередня оцінка ВВП за цей період (січень-серпень - зростання 1,5%", - повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у Києві 19 вересня.

За його словами, уповільнення стало наслідком розпочатої рецесії в цілому ряді країн світу, згортання міжнародних товарних ринків і ринків капіталу. Прем'єр додав, що негативний вплив на українську економіку роблять також дорогі енергоносії і необхідність погашати раніше залучені великі борги.

Як повідомлялося, уряд України заклав у державний бюджет на 2012 рік прогноз зростання економіки на 3,9% при інфляції 7,9%.

Середня експертна оцінка зростання ВВП в 2012 році в серпні погіршилася до 2,3% з 3,2% у квітні цього року.

Згідно з даними Держстату, в першому кварталі поточного року ВВП зріс на 2%, у другому - на 3%. Дефляція за січень-серпень склала 0,4%.

Читайте також:

Економіка України за 7 місяців зросла на 2%

Експерти погіршили оцінку зростання ВВП України

Світовий банк погіршив прогноз щодо економіки України на 2012 рік

Янукович звинуватив в уповільненні економіки зимові морози

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...