Топ Новини

Азаров заявив, що українським пенсіонерам пощастило більше, ніж польським: пенсія зростає в три рази швидше

31 жовтня 2012 в 12:31
На думку Азарова, важливіше порівнювати не розмір українських пенсій чи зарплат з європейськими, а темпи їх зростання. Адже за таким показником ситуація з пенсіями в Україні очевидно у три рази краща, ніж, наприклад, у сусідній Польщі.
azar_pensii_pensia.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Порівнювати зарплати в Україні та у країнах Європи за їх грошовим розміром некоректно. Правильніше було б порівняти темпи їх зростання, і саме за цим показником оцінити покращення в Україні.

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров на засіданні Кабінету міністрів України у середу, 31 жовтня.

«Наші опоненти некоректно порівнюють зарплати в Україні та у країнах Європи. Перше питання до них: чому вони не порівнювали, коли самі були при владі? Друге питання: чому вони не порівнюють темпи зростання зарплати?», - дивується Азаров.

Зокрема, за словами Азарова, за три роки розмір середньої пенсії в Україні виріс на 60%, тоді як у Польщі за цей час – біля 10%. «Або середня пенсія в Україні виросла на третину, а в Польщі лише на 10%», - похвалився прем’єр.

При цьому він уточнив, що зростання «на третину» становить аж 400 гривень: «Середній розмір пенсії порівняно з початком 2010 року виріс більше, ніж на третину, або на чотириста гривень».

Зазначимо, що розмір середньої пенсії в Польщі складає дещо більше, ніж 4 000 українських гривень. В Україні ж середній розмір пенсії становив ХХХХ грн.


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...