Топ Новини

Азаров запевнив, що тарифи на газ для населення після виборів не підвищаться

8 жовтня 2012 в 10:48
Ціни на газ для населення після виборів підвищуватися не будуть. За словами прем'єр-міністра, уряд також шукає шляхи зниження тарифів і для промисловості тому, що нинішні ціни ставлять економіку в неконкурентні умови.
azarov.png
kmu.gov.ua

Тарифи на газ для населення не будуть підвищуватися після виборів. Про це сказав прем'єр-міністр України Микола Азаров.

На питання, чи будуть підвищуватися ціни на газ для населення після виборів Азаров відповів: "Ні, не будуть. До того ж ми думаємо про те, як знизити тарифи для нашої промисловості, адже ціни для промисловості зашкалюють і ставлять нашу економіку, нашу металургію і всіх споживачів газу в неконкурентні умови", - зазначив він.

Прем'єр зазначив, що коли аналогічні заводи в Росії купують газ по 100-120 дол за тисячу кубометрів, то українські практично по 700.

"Зрозуміло, що при такому співвідношенні наші підприємства знаходяться в неконкурентній ситуації. Тож зараз ми ведемо переговори з Росією і самі думаємо, як здешевити ціну для промисловості", - додав він.

- Українців готують до підвищення тарифів

Нагадаємо, після схвалення програми stand-by влітку в 2010 році Україна отримала від МВФ перший транш у розмірі ,89 млрд. У грудні 2010 році був виділений другий транш у розмірі близько ,5 млрд. Після цього виділення коштів за програмою було заморожено через невиконання Україною ряду взятих на себе зобов'язань, зокрема щодо підвищення тарифів на газ і теплопостачання для населення. У рамках програми з МВФ Україна зобов'язалася підвищити тарифи на газ для населення на 30% ще в 2011 році.

Читайте також:

Житлово-комунальні послуги для населення будуть поетапно дорожчати після виборів

Азаров пообіцяв не підвищувати комунальні тарифи після виборів

Жителі тільки 43% будинків знають, скільки дійсно вони споживають води і газу

Тарифи на тепло в Україні — гіпотетичні, а нормативи втрат не відповідають дійсності

 

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...