Топ Новини

Азаров задумав провести в Україні тотальний енергоаудит

8 лютого 2012 в 11:11
Висновки енергоаудиту повинні лягти в основу затвердження тарифу на певну послугу.
_teplo_energo_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про необхідність провести повний енергоаудит в Україні.

«Країні потрібен повний енергоаудит. Теплоенергетики, промислових виробництв, житлово-комунального господарства. Інструментальний аудит, який дасть об'єктивну картину енерговитрат і розуміння, на чому концентрувати наші обмежені ресурси», - сказав Азаров під час засідання Кабінету міністрів у Києві в середу, 8 лютого.

При цьому він додав, що висновки енергоаудиту мають стати обов'язковою умовою для затвердження тарифу на певну послугу.

«Іншим способом ми ніколи не доб'ємося об
ґрунтованості тарифів і того, що люди сприймуть їх як справедливі. Доручаю Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолію Близнюку глибоко вивчити це питання та підготувати відповідні пропозиції», - сказав прем'єр.

При цьому Азаров зазначив, що у Росії такий закон уже прийнято, причому в його основу покладено концепцію, розроблену в Академії наук України. «Чесно кажучи, стало ніяково від того, наскільки ми не вміємо користуватися власним потенціалом, у тому числі інтелектуальним. Давайте вчасно зробимо висновки з цього уроку», - сказав він.

Прем'єр також повідомив про створення міжвідомчої робочої групи на чолі з Міністром фінансів Валерієм Хорошковським для розробки довгострокових механізмів стимулювання енергоефективності та розробки державних і регіональних програм енергоефективності, які повинні бути відповідно відображені у бюджетних планах на той період, на який вони зараз розробляються - тобто, до 2015 року. !
zn

Читайте також:

Україна буде проводити нову енергетичну політику

 

Попов хоче використовувати «кіотські» гроші для вирішення екологічних проблем Києва

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...