Топ Новини

Азаров: Я ніколи не буду годувати людей казками

27 липня 2011 в 08:33
«Обіцяю, що уряд кожну копійку, яку заробить економіка, у першу чергу направить на підвищення зарплат і пенсій. Процес підвищення доходів буде послідовним і незворотнім», - заявив прем'єр-міністр.
azarov_DSC9950_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це він заявив відкриваючи засідання Кабінету міністрів України в середу, 27 липня.

"У другому півріччі наша мета і особлива відповідальність - конвертувати позитивний економічний рейтинг в неухильне підвищення рівня життя людей в Україні", - скзал М.Азаров.

«Обіцяю, що уряд кожну копійку, яку
заробить економіка, у першу чергу направить на підвищення зарплат і пенсій. Процес підвищення доходів буде послідовним і незворотнім», - зазначив прем'єр.

Він також запевнив, що, оскільки за рівнем життя Україна значно відстала від європейських держав, то "нарощування доходів громадян і соціальних гарантій держави і далі є для нас стрижнем державної економічної політики".

Нагадаємо, сьогодні раніше М.Азаров повідомив, що підвищення зарплат у бюджетній сфері та ліквідацію несправедливих диспропорцій в оплаті праці "можна прискорити". У зв'язку з цим глава уряду доручив Мінфіну і Мінсоцполітики підвищити зарплати бюджетникам на місяць раніше - "не з 1 жовтня, як ми планували, а з 1 вересня".

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...