Азаров вважає, що реформи в Україні "не скрізь помітні, не скрізь послідовні", але без них було б гірше

14 червня 2012 в 09:56
За словами прем'єра, Україні вдалося не просто відновити фінансово-економічну стабільність, але і в найважчих умовах світової економічної кризи розвиватися.
azarov_121290.jpg
kmu.gov.ua

Соціально-економічна ситуація в Україні за відсутності реформ, які проводяться урядом, була б набагато гіршою, вважає прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Уряд реалізує реформи президента України, це складний процес, він йде не гладко і неоднозначно. Я скажу, що якби реформ не було, соціально-економічна ситуація в країні була б набагато гіршою", - сказав він 14 червня в ході зустрічі з главами громадських рад при органах влади у Києві.

"Нам вдалося не просто відновити фінансово-економічну стабільність, але і в найважчих умовах світової економічної кризи розвиватися", - також заявив він.

За його словами, це результат проведених урядом перетворень, які "не скрізь помітні, не скрізь послідовні". "Оскільки виходячи зі складної ситуації, ми змушені іноді пригальмовувати, і через це зазнаємо справедливої критики", - додав прем'єр.

Азаров визнав, що у процесі проведення реформ допускаються певні помилки, і закликав громадськість допомагати уряду їх виправляти.

"Іноді ми робимо помилки у процесі проведення реформ, але не помиляється лише той, хто нічого не робить. Хотілося б, щоб помилок було менше, і тут роль громадськості надзвичайно велика", - зазначив він.

Читайте також:

Янукович доручив Азарову звільнити міністрів-саботажників

Янукович затаврував ганьбою популістів, що рвуться до влади

Азаров звинуватив чиновників у саботажі вірного курсу уряду

Регіонали пояснили зволікання з втіленням соцініціатив Януковича нестачею кадрів

Янукович пообіцяв звільняти чиновників за саботаж його передвиборчих обіцянок

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...