Топ Новини

Азаров втягнув Україну в економічний союз Путіна. Поки що - тільки на правах спостерігача

10 вересня 2012 в 11:35
Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україна розраховує бути представленою в Євразійській економічній комісії та брати участь у її роботі на правах спостерігача.
tamojenniy_tamozhenniy_souz_chemodan_karta.jpg
- колаж ZN.UA

Україна хоче брати участь у роботі Євразійської економічної комісії (ЄЕК) на правах спостерігача. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в ході зустрічі з главою колегії ЄЕК Віктором Христенком в Києві у понеділок, 10 вересня.

"Ми хотіли б запропонувати вам розглянути питання представництва України в Євразійській економічній комісії та озвучити наше бажання брати участь у її роботі на правах спостерігача", - сказав глава уряду України.

Азаров зазначив, що, зокрема, Україна хотіла б акредитувати при комісії свого постійного представника, який би працював у складі посольства України в Російській Федерації.

Окрім того, на зустрічі були підписані меморандуми про торговельне співробітництво та про співробітництво у сфері технічного регулювання між Україною та Євразійською економічною комісією.

- Путіну кортить втягнути Україну якщо не в Митний союз, то в єдиний економічний простір


Як відомо, ЄЕК є наднаціональним органом Єдиного економічного простору (ЄЕП) і Митного союзу, до якого входять Росія, Білорусь і Казахстан - тобто рішення комісії обов'язкові для виконання на території всіх трьох вищевказаних країн.

Нагадаємо, раніше завдяки ZN.UA стало відомо, що Україна платить багатомільйонні внески в Міжпарламентську асамблею СНД, не будучи при цьому її членом - а лише спостерігачем.

Читайте також:

Україна платить багатомільйонні внески в Міжпарламентську асамблею СНД, не будучи її членом

Путін мріє про Митний союз від Атлантики до Тихого океану

Росія зайнялася реформуванням Митного союзу і все ще розраховує заманити Україну

Путін вважає, що Янукович був занадто «емоційний», коли відмовився від вступу до Митного союзу

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...