Азаров виступає за збереження кіпрської «офшорки»

14 січня 2011 в 12:29
Україна не буде в односторонньому порядку денонсувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив журналістам у суботу, 25 грудня.

 

Україна не буде в односторонньому порядку денонсувати угоду з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив журналістам у суботу, 25 грудня.

«Але йти по шляху односторонніх дій наш уряд не буде», - сказав він, відповідаючи на питання про те, чи буде Україна розривати відповідні угоду з Кіпром.

«Ми не збираємося ні з Кіпром, ні з іншими країнами Євросоюзу розмовляти мовою ультиматумів», - зазначив він.

При цьому прем'єр підкреслив, що в світі існує більше 50 офшорних зон і «штучне привернення уваги до жодної країни відволікає нашу увагу від загальної проблеми офшорів».

Азаров зазначив, що уряд буде шукати інші можливості вирішення даної проблеми.

Нагадаємо, що кіпрську проблему неодноразово і безуспішно намагалися «вирішити» і в минулому. Про те, яке значення має Кіпр для оптимізації оподаткування в Україні, свідчить хоча б те, що ця держава стабільно посідає перше місце за обсягом «прямих іноземних інвестицій» в Україну (9,6 мільярдів доларів на 1 жовтня 2010 року), значно випереджаючи усіх інших конкурентів.

За матеріалами "Інтерфакс-Україна"

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...