Топ Новини

Азаров упевнений, що попит на український метал на світових ринках в 2012 році не впаде

19 вересня 2011 в 15:25
Прем'єр-міністр України Микола Азаров прогнозує, що у 2012 році значного зниження попиту на український метал на світових ринках не буде, тому валютні надходження до держбюджету не зменшаться.
metall.jpg
eat.kz

"Ми припускаємо, що у 2012 році не буде значного падіння попиту на наш метал, враховуючи, як розвивається Азія та азійські ринки", - зазначив М.Азаров, якого цитує прес-служба Кабміну.

Глава уряду підкреслив, що поза тим, уряд стимулюватиме розвиток внутрішнього ринку, зокрема й ринку металу. За його словами, з наступного року при реалізації інфраструктурних проектів максимально залучатимуться внутрішні ресурси. "Все будівництво в Україні відбуватиметься із залученням наших заводів, які можуть виготовляти металеві конструкції, й у найгіршому разі, якщо на 1,5 мільйона тонн зменшиться попит на метал, ми зможемо ці 1,5 мільйона тонн реалізувати всередині країни", - висловив впевненість прем'єр-міністр.

Крім того, зазначив він, уряд планує вжити низку заходів для залучення внутрішніх інвестицій. "Без росту власних інвестицій до нас не прийдуть іноземні інвестори", - наголосив М.Азаров.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...