Азаров: Українці купили у 16 разів більше мобільних телефонів, ніж у 2010-му

27 грудня 2011 в 08:23
Прем’єр-міністр України Микола Азаров впевнений, що його уряд веде "правильну" політику. Про це, зокрема, свідчить зростання купівельної спроможності громадян, каже він.
mobile_mob__telefon_5.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Чи вважаю я правильною політику, яку проводить уряд? Так, я вважаю її правильною. Звісно, щось ми не зуміли зробити, щось пішло не так, як треба було. Без цього не буває. Але в цілому, ми зі своїм завданням справилися. Нам є що сказали людям", - заявив він під час засідання економічного прес-клубу.

Так, повідомив прем’єр, у 2011 році "суттєво виросла купівельна спроможність населення".

Він зазначив, що роздрібний товарооборот виріс на 15%: українці стали більше купувати продовольчих продуктів (зросло споживання м’яса, а овочів і фруктів населення купило в 1,5 рази більше, ніж минулого року).

Характерно, наголошує М.Азаров, що споживча активність стосується не тільки товарів першої необхідності: у цьому році було українці придбали в 2 рази більше б/у автомобілів, на 30% - нових авто, у 1,5 рази - телевізорів, на 30% - супутникових антен, а мобільних телефонів - у 16 разів більше тощо.

"Якщо населенню не вистачає на продукти харчування, хіба вони купуватимуть супутникові антени?" - риторично запитує М.Азаров. Він впевнений, що це "абсолютно об’єктивні дані, які свідчать, про те, що купівельна спроможність населення зростає".

Нагадаємо, напередодні М.Азаров заявив, що про позитив у 2011 році свідчить зростання витрат населення на культурний відпочинок: "Коли важко, то в музеї і на концерти не ходять - економлять", - заявив прем'єр.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...