Азаров: Українці бояться, що влада зміниться

13 червня 2012 в 08:52
Прем'єр упевнений, що люди вже відчули, як стабільність влади і стабільність державної політики дозволяють їм планувати для себе краще життя. За словами глави уряду, українці бояться це втратити.
v2.jpg
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що українці бояться, що влада поміняється, і програму кредитування доступного житла скасують. Про це він повідомив під час засідання Кабінету міністрів 13 червня, інформує прес-служба уряду.

«Виявляється, бояться, що влада зміниться, і програму скасують. А люди залишаться один на один з кредитами, як це було раніше. Така собі практична ілюстрація до проблеми соціально-економічної і політичної стабільності у країні. Люди відчули, що стабільність влади, стабільність державної політики, прогнозованість розвитку дозволяють їм планувати для себе краще життя. Будувати її власними руками. І бояться це втратити», - зазначив Азаров.

Він заявив, що уряд на законодавчому рівні посилить гарантії громадян, що беруть участь в програмі кредитування доступного житла. «Звичайно, ми на законодавчому рівні вирішимо проблему посилення гарантій для громадян, що беруть участь в програмі кредитування доступного житла», - запевнив він.

У той же час, підкреслив глава уряду, потрібно посилювати гарантії та відповідальність будівельників: передбачити більш суворі санкції за зривання термінів введення в експлуатацію або неналежну якість збудованого. «Відповідні доручення я дав вчора Міністру регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ», - повідомив Азаров.

Окрім того, підкреслив прем'єр, є речі, які потрібно жорстко контролювати практично щодня. «Так, сьогодні квартири, які підпадають під параметри програми, складають у багатоповерхівці від 10 до 25% квартир. Якщо не продані інші, де гарантії, що будинок буде введений в експлуатацію? Що люди отримають квартири у день, визначений угодою? Такі гарантії треба створити. Предметно працювати з кожним забудовником, на кожному об'єкті», - заявив Азаров.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович у березні 2012 року заявив, що в Україні з травня поточного року населення зможе взяти кредити за держпрограмою на купівлю житла під 2-3% річних у гривні терміном на 10-15 років.

Уряд України постановою № 343 від 25 квітня 2012 року затвердив порядок та обсяги іпотеки потребують поліпшення житлових умов під 3% річних у недобудовах.

Затверджені Кабміном заплановані обсяги щодо забезпечення житлом черговиків складають 30 тис. квартир.

Читайте також:

Азаров пообіцяв з 2013 року європейські технології для будівництва доступного житла

В Україні укладено перший договір за програмою іпотеки від Януковича

Коли два-три відсотки — фантастика

Недоступна «доступність» новобудов

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...