Азаров спростував дані Єфремова про неточності в бюджеті на 4,5 млрд грн

20 вересня 2011 в 09:02
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає проект державного бюджету на 2012 рік збалансованим. Про це він сказав журналістам, коментуючи заяву голови фракції Партії регіонів у парламенті Олександра Єфремова, що у проекті виявлено неточності на 4,5 млрд грн.
web_azarov_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Якщо уряд затвердив бюджет на своєму засіданні і направив його до парламенту, погодивши з Міжнародним валютним фондом основні параметри доходно-видаткової частини і дефіцит, у тому числі джерела погашення дефіциту, значить самі можете зробити висновок, що бюджет збалансований. За доходами і видатками, за винятком дефіциту, ніяких дірок там немає", - підкреслив М.Азаров.

Нагадаємо, вчора О.Єфремов заявив, що фахівці фракції Партії регіонів знайшли у проекті бюджету неточності на 4,5 млрд грн.

«Як нам здалося, у документі закладається інструмент, коли витрати, які плануються в цілому у державному бюджеті, вони менші, ніж витрати, які йдуть за основними захищеними статтями, на збільшення. Зокрема: на заробітну плату, енергоносії, медицину і на відсоток росту інфляції (7,9%). За розрахунками наших фахівців, розрив складає 4,5 млрд грн», - сказав О.Єфремов в ході засідання погоджувальної ради керівників фракцій і комітетів у понеділок у Києві.

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...