Топ Новини

Азаров сподівається збільшити надходження валюти в Україну за рахунок експорту зернових

12 жовтня 2011 в 09:20
Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що у країни «є можливість збільшити надходження валюти і зменшити її витрати».
azarov_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«У нас є можливість збільшити надходження валюти і зменшити її витрати», - запевнив прем’єр під час засідання Кабінету міністрів у середу, 12 жовтня.

Зокрема М.Азаров розраховує, що додаткові надходження до бюджету забезпечить експорт зернових: «Уряд пішов назустріч сільгоспвиробникам, враховуючи високий врожай поточного року, і вжив всіх заходів для сприяння експорту зернових».

Крім того, М.Азаров висловив переконання, що найближчими тижнями буде знайдено компроміс з Росією щодо ціни на газ. «Ми отримаємо справедливу та прийнятну ціну. Тобто, разом з енергозбереженням, скоротимо витрати валюти на імпорт газу. А разом з цілком достатніми резервами Національного банку України – це гарантія стабільності фінансової системи, національної валюти», - заявив він.

Також М.Азаров повідомив, що уряд разом з Національним банком України (НБУ) розробив програму мінімізації впливу на економіку України світових кризових явищ (проте подробиць програми не уточнив).
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...