Азаров розповів, як по Україні «дуже серйозно йде друга хвиля кризи»

15 вересня 2012 в 14:03
Криза ще 10 років буде терзати світ і Україну, упевнений прем'єр. Для боротьби з нею Азаров порадив нестандартні підходи і рішення.
azarov_nikolay_ukr_forum_57.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

В Україні йде друга хвиля економічної кризи. Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив у Ялті на 9-му форумі «Ялтинської європейської стратегії» (YES).

"Зараз по Україні дуже серйозно крокує друга хвиля кризи, а я б сказав не друга хвиля, а тривала криза, яка, напевно, якщо вірити певним прогнозами, різним економічним теоріям, охопить наш світ і буде ще років 10 принаймні терзати" - сказав Азаров.

Він зазначив, що для боротьби з кризою необхідні нестандартні підходи і рішення. «Нестандартне мислення - найголовніше, що нам зараз необхідно. Треба знайти технологічні прориви ...", - зазначив Азаров.

Нагадаємо, 3 серпня Азаров заявив, що економіка України за два останні роки після серйозного падіння в 2009 році зросла на 12,5% і майже повернулася на докризовий рівень.

28 серпня прем'єр висловив думку, що економічна криза 2008-2009 років в Україні не повториться.

"2008-2009 рік у нас не повториться. А умови для повторення тих подій у нас є, оскільки важкою залишається ситуація зі світовою економікою і падає попит на нашу продукцію", - сказав глава уряду.

Читайте також:

Азаров визнав, що криза буде, але не такою сильною, як у 2009-му

Янукович визнав, що світова криза торкнеться і України

Яценюк «злив», як насправді Азаров оцінює становище в економіці

Азаров не дозволить виборам дестабілізувати економічний розвиток України

 

 

За матеріалами: РБК-Україна , УНІАН ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Преображенский 30 мая, 19:48 Прости,ХАзаров,а как же твоё выражение "Стабильнисть досягнута"???Где она эта стабильнисть?А чём?В росте доходов Семьи? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...