Топ Новини

Азаров розповів, чого хоче від нового глави НБУ

14 січня 2011 в 12:29
Прем‘єр-міністр України Микола Азаров, під час представлення трудовому колективу Національного банку України його новопризначеного голову Сергія Арбузова, окреслив завдання, які постають перед урядом і Нацбанком, як незалежним органом.

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров, під час представлення трудовому колективу Національного банку України його новопризначеного голову Сергія Арбузова, окреслив завдання, які постають перед урядом і Нацбанком, як незалежним органом.

Про це у четвер, 23 грудня, повідомляє прес-служба кабінету міністрів.

«Нам необхідна виважена політика Національного банку, яка, з одного боку, повинна обмежувати інфляцію і дбати про монетарну стабільність, а з іншого боку, безумовно, повинна сприяти приросту кредитів і перш за все тих, які будуть направлятися на інноваційний розвиток країни, на модернізацію країни», - підкреслив Азаров.

Прем’єр-міністр додав, що урядова політика направлена на скорочення дефіциту бюджету. За його словами, реальний дефіцит Державного бюджету в 2011 році буде скорочений до 3% (поточного року бюджет виконується з дефіцитом біля 5%).

«Нам від Національного банку потрібна впевненість у стабільності курсу, впевненість у тому, що всі показники будуть витримуватися в узгоджених рамках. Ми зацікавлені, щоб Нацбанк співпрацював з урядом щодо виваженої, дуже обережної оцінки обсягу грошової маси. Нам, безумовно, потрібна спільна узгоджена політика і виважені рішення», - наголосив прем‘єр-міністр.

«Сергій Арбузов досвідчений спеціаліст. Уряд з ним працював, коли він очолив «Укрексімбанк», потім отримав досвід роботи і в Національному банку. За той час, який він працював у НБУ, я переконався, що Сергій Арбузов - надійна заміна Володимиру Стельмаху (екс-голові відомства, - ред.), - підкреслив Азаров.

Він додав, що Арбузов добре орієнтується у банківській системі і розуміє фінансову політику держави. Микола Азаров побажав новопризначеному голові НБУ, щоб його робота принесла велику користь для держави.

Окрім того, глава уряду подякував Володимиру Стельмаху за роботу і підкреслив величезний внесок екс-голови НБУ у становлення і розвиток національної фінансової системи.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...