Топ Новини

Азаров про бюджет-2013: "Абсолютно реальний"

5 грудня 2012 в 09:43
За словами Азарова, цей бюджет «абсолютно підтверджений реальним ресурсом економіки». І тому дозволить Україні жити «не під диктовку кризи, а за власним порядком денним», оскільки «містить відповіді, як забезпечити стабільність економіки».

Реальний, збалансований, ретельно прорахований і вчасно прийнятий парламентом державний бюджет – це одна з головних умов стабільності у державі. Про це заявив в.о. прем’єр-міністра Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у середу ,5 грудня.

«Які особливості бюджету країни на 2013 рік? На превеликий жаль, він знову антикризовий, оскільки світова криза знову наступає на Україну. Тому бюджет максимально економний, але саме через це абсолютно підтверджений реальним ресурсом економіки», - заявив Азаров.

За його словами, в цьому бюджеті «знаходяться відповіді, як забезпечити стабільність економіки, стабільність доходів людей, стабільність соціального захисту в жорстких умовах падіння зовнішніх ринків».

«Цей бюджет дозволить нам жити не під диктовку кризи, а за власним порядком денним. Його концепція: максимально використати можливості внутрішнього ринку, збільшити споживання вітчизняних товарів і послуг», - сказав в.о. прем’єра.

Зокрема, зазначив Азарова, бюджет враховує системні стимули розвитку економіки і соціальної сфери у 2013 році, як то зниження ставок податків, надання додаткових соціальних пільг вразливим категоріям громадян. Більш того, «весь додатковий ресурс бюджету в першу чергу буде спрямований на підвищення доходів людей».

Також в.о. прем’єра згадав, як одразу після приходу до влади у 2010 році його уряд «практично врятував ситуацію», коли у квітні прийняв бюджет. При цьому він висловив впевненість, що бюджет на 2013 рік буде прийнятий вчасно.

«Завтра (6 грудня – ред.) Верховна Рада розглядатиме проект бюджету у другому читанні. Від його затвердження залежатиме, як буде жити держава», - резюмував Азаров.

Читайте также:

Азаров, несмотря на отставку, продолжит «служить на благо Украины»

Кабмин предлагает на 30% увеличить дефицит бюджета-2013

В бюджете-2013 впервые за историю Украины не выделено ни копейки на жилье для военных

Правительственным макропрогнозы на 2013 год поставили диагноз: нереалистичные


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...