Топ Новини

Азаров пообіцяв зростання цін в 2013 році

23 листопада 2012 в 12:53
Після дефляції в 2012 році в наступному році Азаров прогнозує зростання споживчих цін. Дефляція згубна для економіки, і уряд більше допускати її не має наміру. До зростання цін призведуть бюджетні вливання в інфраструктурні проекти.
azarov_.jpg
kmu.gov.ua

Уряд України має намір зупинити дефляційні процеси і стимулювати зростання промислових цін, що призведе до зростання споживчої інфляції.

«Інфляцію ми плануємо досить помірну. Але дефляцію, яка була в цьому році, не допустимо однозначно», - заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

За словами прем'єра, уряд має намір активно кредитувати великі інвестиційні проекти, кредитувати економіку, що призведе до того, що інфляція «додасть у зростанні». «Це природно, оскільки жодна з економік, що швидко розвиваються, не має дефляції», - зазначив Азаров.

Він також заявив, що українцям не варто боятися інфляції, оскільки, в основному, зростання цін відіб'ється на промислових товарах, а на продовольчу групу інфляційні сплески сильно не вплинуть.

Нагадаємо, що Україна не є країною з економікою, що швидко розвиваються. Навпаки, починаючи з другої половини 2012 року в Україні спостерігається падіння ВВП, промислового виробництва та заробітної плати.

За 10 місяці 2012 року споживчі ціни в Україні знизилися на 0,3%. В останній раз річна дефляція в Україні була зафіксована десять років тому - в 2002 році (-0,6%). ! Zn

Читайте також:

Дефляція в Україні з початку року склала 0,3%. Найбільше подешевшали овочі

Азаров порівняв ціну яєць взимку і восени. Виявилося, що вони подешевшали на 28%

Держстат вперше з березня зафіксував в Україні інфляцію

Уряду нагадали, що дефляція ще гірше, ніж інфляція

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...