Топ Новини

Азаров обіцяє посилити перевірки "безсовісних" бізнесменів

29 грудня 2011 в 20:39
З 1 січня 2012 року в Україні буде відновлено систему перевірок та контролю за якістю товарів. Відповідну постанову Кабінет міністрів прийняв у понеділок, 26 грудня. Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, відповідаючи на питання журналістів на Першому національному.
azarov-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За його словами, апелювати до совісті виробників, які виробляють сосиски із сої, а у дитячі капці зашивають повсть, заражену бактеріями, - марна справа. Адже совістю у таких бізнесменів "навіть не пахне".

"Там, де мова йде про здоров'я та безпеку людей, ми повинні вживати дуже серйозних заходів", - зазначив М.Азаров.

Він уточнив, що до злісних порушників технічних норм будуть застосовуватися жорсткі санкції - не тільки штрафи, але й позбавлення їх ліцензії.

Прем'єр-міністр підкреслив: посилення вимог до якості товарів і контроль за ним призведе до того, що виробляти продукцію сумнівної якості стане не просто невигідно, а й небезпечно.

Як повідомлялося, М.Азаров на засіданні Кабінету міністрів 14 грудня доручив терміново розробити зміни до законодавства щодо забезпечення якості та безпеки товарів на українському ринку.

Прем'єр-міністр наголосив на необхідності введення штрафних санкцій для продавців товарів, впровадження зобов'язання власними силами вилучати неякісні товари з ринку, компенсувати завдану шкоду, а також дозволити Держпотребнагляду перевіряти без попередження торговельні підприємства.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...