Азаров обіцяє платити Росії за газ у період «розбіжностей»

5 вересня 2011 в 07:11
Прем'єр-міністр України обіцяє виконувати газову угоду з Росією доти, поки дві країни не домовляться про вихід із ситуації. Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу «Інтер».
Azarov_Nikolay_2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Я твердо і абсолютно однозначно хочу сказати всім - ніхто ніколи не дочекається ніяких воєн в тому числі «газових» із нашим стратегічним партнером, з Росією. Так, у нас зараз є розбіжності, незважаючи на те, що ми вважаємо ці угоди невигідними для нас, від яких страждають наші громадяни, наша країна в цілому і економіка. Тим не менше, доти, поки ми не домовимося, ми будемо виконувати нашу угоду», - сказав Азаров.

Разом з тим, він підтвердив бажання уряду ліквідувати одного з підписантів газової угоди - «Нафтогаз України», реструктуризувавши його у декілька компаній.

«Причина полягає в тому, щоб створити ефективно діючу систему видобутку газу і нафти, транспортування та її розподілу ... основне полягає в тому, щоб залучити інвесторів. Як можна залучити інвесторів? Перш за все, потрібно створити прозору, що діє за законами ринку, що діє за зрозумілими і прозорими правилами компанію ... Ось тому це рішення - воно продумане глибоке, ми до нього готувалися», - сказав Азаров.

Нагадаємо, що раніше Микола Азаров повідомляв, що запланована урядом реструктуризація Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» призведе до перегляду підписаних ним газових угод з російським ВАТ «Газпром».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...