Топ Новини

Азаров наказав силовикам очистити Україну від фінансових пірамід

11 травня 2012 в 09:32
СБУ, МВС, Нацкомфінпослуг, Мінекономрозвитку, Мінфін, за дорученням прем'єра вживатимуть заходів для запобігання діяльності фінансових пірамід та інших сумнівних фінансових схем.
azarov_press_conference2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кабінет міністрів України доручив СБУ, МВС, Нацкомфінпослуг, Міністерству економічного розвитку, Міністерству фінансів, Держфінмоніторингу, Міністерству юстиції вжити заходів для запобігання діяльності в Україні фінансових пірамід та інших сумнівних фінансових схем, які можуть призвести до присвоєння коштів громадян.

Про це сказано у відповіді за підписом прем'єр-міністра Миколи Азарова на депутатський запит народного депутата з фракції «БЮТ-Батьківщина» Василя Деревляного.

У зверненні Деревляний звертав увагу на виникнення небезпечної ситуації, викликаної фінансовою пірамідою Сергія Мавроді «МММ-2011».

«Останнім часом зазначена структура проводить в Україні агресивну рекламу, обіцяючи казкові відсотки, заманює тисячі людей, які, доведених до зубожіння, які готові вкладати свої мізерні, зароблені потом і кров'ю заощадження в сумнівну нову фінансову схему нового «великого комбінатора». Між тим, всі добре пам'ятають, чим закінчилася історія з попередньою версією «МММ» - мільйонами ошуканих вкладників», - зазначав у своєму депутатському запиті Деревляний.

У відповіді Азарова зазначено, що зараз всі контролюючі органи проводять роботу з виявлення і запобігання функціонуванню подібних псевдофінансових установ і схем.

Про результати проведеної роботи прем'єр пообіцяв інформувати народного депутата додатково.

Нагадаємо, у Новосибірській області щодо Сергія Мавроді порушено кримінальну справу про пособництво у незаконному підприємництві.

Читайте також:

Проти Мавроді порушено нову кримінальну справу


Мавроді у черговий раз «утік» від приставів і пообіцяв гучну сенсацію

Антимонопольники визнали новий проект Мавроді фінансовою пірамідою

Росіяни почали вкладати гроші в нову фінансову піраміду Мавроді

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...