Топ Новини

Азаров "на зло ворогам" представив "докази" своєї зустрічі з МВФ (фото)

16 листопада 2011 в 15:41
Прем'єр-міністр України Микола Азаров, перебираючи фотографії останніх місяців, "випадково" виявив серед них світлини з останніх переговорів з місією МВФ.

"Сьогодні перебирав фотографії останніх місяців. Знайшов світлини з останніх переговорів з місією МВФ", - написав він написав на своїй сторінці в Facebook.

"До речі згадалося, що якісь діячі поширювали маячню, що я навіть не зустрічався з місією. Просто заради правди викладаю світлини. Зауважу, до речі, що з Таносом Арванітісом завжди дуже приємно вести переговори ...", - додав М. Азаров.

Варто зазначити, що на викладених сьогодні Азаровим фотографіях Т. Арванітіс одягнений у різні костюми - на одному фото він у чорному костюмі, а на двох інших - в сірому, що може свідчити про те, що це були різні зустрічі.

Нагадаємо, що раніше в статті для ZN.UA екс-міністр економіки та народний депутат Сергій Терьохін написав, що М. Азаров "не знайшов часу, щоб протягом 10 днів зустрітися з місією Міжнародного валютного фонду".При цьому раніше М. Азаров вже заявляв, що «у нас з місією МВФ був абсолютно відвертий діалог, ми кілька разів детально обговорювали наші позиції, і є повне розуміння».

Також прес-секретар прем'єра Віталій Лук'яненко повідомляв, що М. Азаров зустрічався з місією "кілька разів".Місія МВФ працювала в Україні з 25 жовтня по 3 листопада. Місія достроково залишила Україна. У заяві, зробленій за підсумками візиту, говориться, що МВФ вирішив взяти паузу у відносинах з Україною, пообіцявши відновити дискусії «в найближчому майбутньому».Раніше М. Азаров заявив, що Україна повернеться до роботи з МВФ після завершення переговорів з Росією про ціну на газ.

Нагадаємо, що одна з головних вимог, які МВФ висуває Україні, - це підвищення тарифів на газ до рівня собівартості. Ця вимога донині залишається не виконаною.

Останній раз Україна отримувала кредит МВФ ще в грудні 2010 року на суму 1,5 млрд дол, після чого в лютому 2011 року пройшли успішні переговори. Однак виконання вимог МВФ постійно затягувалося, як і черговий візит місії фонду. Вже в 2012 році Нацбанку необхідно буде повернути фонду 3,8 млрд дол.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...