Азаров каже, що за 2 роки він зробив більше, ніж всі інші за попередні 20 років

27 квітня 2012 в 09:44
Глава уряду спокійний - йому "є що сказати своєму народу". Проте, зупинятися на досягнутому він не буде: "масштаб проблем" в Україні такий, що потрібно прискорювати темп перетворень, які влада почала проводити в 2010-2011 роках.
azarov_121290.jpg
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Микола Азаров стверджує, що його уряд за останні два роки зробив для України більше, ніж всі інші уряди за попередні 20 років незалежності, і зупинятися на цьому не збирається.

Про це він заявив, відкриваючи розширене засідання Кабінету міністрів у п'ятницю, 27 квітня.

«...Нам є що сказати нашому народу. Але масштаб проблем такий, що те, що зроблено за 2 роки, більше, ніж за 20 попередніх - це тільки старт необхідних перетворень. Їхній темп потрібно прискорювати», - сказав Азаров.

Азаров звинуватив у подорожчанні капусти своїх попередників

Зокрема він перерахував свої заслуги за 2010-2011 роки: зростання реального ВВП на 10%, промвиробництва - «майже на 20%», внутрішньої роздрібної торгівлі - на 25%. Національна валюта стабільна «третій рік поспіль», ціни на продукти харчування - теж вже стабільні.

Окрім того, заявив Азаров, за попередні 20 років модернізовані «лише 6» теплових енергоблоків, тоді як при його уряді - 8, а потрібно ще 70. Також Кабмін зараз продовжує термін експлуатації одного атомного енергоблоку, в поточному році починається будівництво ще двох блоків і заводу з виготовлення ядерного палива.

Також Азаров нагадав, що вчора президент Янукович «урочисто відкрив» будівництво укриття на Чорнобильській АЕС. «Скільки років про це говорили, а вчора від розмов перейшли до практичної справи», - похвалився прем'єр.

«По всій країні будуються нові підприємства, оптові ринки, овочесховища, теплиці, сучасні молокозаводи, тваринницькі комплекси, хлібокомбінати. Створюється сучасна інфраструктура: аеропорти, авіаційні і залізничні вокзали, готелі», - далі розповідає прем'єр.

Щоб українці «уявляли, наскільки треба прискорювати темп», Азаров вирішив навести «лише кілька невідкладних завдань».

«Побудовано 2 тис. км автотрас. А в країні 170 тис. кілометрів автодоріг, з них 60 тис. км - державного значення. Ми побудували 10 млн кв метрів житла. А потрібно будувати щороку мінімум 20 млн, а оптимально - 50 млн кв метрів, щоб за 5-10 років вирішити житлові проблеми людей і оновити зношений житловий фонд».

«І так у будь-якому напрямку. Ось чому немає альтернативи тому, щоб прискорити поступальний розвиток. І все це, повторю, доведеться робити у вкрай несприятливих умовах», - підсумував прем'єр.

Читайте також:

Азаров наказав міністрам активніше піарити в ЗМІ «покращення життя»


Янукович обізвав "маніпуляції" Табачника у сфері вищої освіти "антиприкладом реформ"

Тігіпко - лідер рейтингу президентських боржників

Світовий банк відзначає непослідовність реалізації реформ в Україні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...