Азаров доручив Близнюку проаналізувати причини зниження обсягів будробіт

19 вересня 2012 в 08:42
Прем'єр відзначив, що темпи зростання будівельної галузі скоротилися в Криму, Житомирській області, Севастополі, Київській, Черкаській областях. Він доручив голові Мінрегіонбуду, а також губернаторам тих регіонів, які допустили скорочення обсягів будівництва, провести детальний аналіз причин ситуації.
kran_stroyka.jpg
tovstyzhenko.com

У будівельній галузі темпи виконання робіт сповільнилися на 8%. Про це, відкриваючи засідання Кабінету міністрів 19 вересня, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Особливе занепокоєння викликає будівельна галузь, де темпи виконання робіт сповільнилися на 8%. Безумовно, на таку динаміку вплинули як об'єктивні, так і суб'єктивні чинники. Адже 2011 рік був чи не найбільшим у сучасній історії України за обсягами державного капітального будівництва", - сказав Азаров.

Він зазначив, що сьогодні держава закінчила реалізацію одних масштабних завдань і переходить до реалізації нових, наприклад програми доступного житла, нових інфраструктурних проектів, а в цей перехідний період темпи будівництва, як відомо, сповільнюються. Але це за словами глави уряду, не пояснює, чому, зокрема,  в Автономній республіці Крим за результатами 8 місяців поточного року обсяги виконаних будівельних робіт скоротилися на 33%, проти аналогічного періоду минулого року.

- Азаров відзначив уповільнення зростання економіки України

Азаров зазначив, що темпи зростання будівельної галузі скоротилися більш ніж на 15% в Житомирській області, Севастополі, Київській, Черкаській областях. Він доручив губернаторам регіонів, які допустили скорочення обсягів будівництва, провести детальний аналіз причин такої ситуації та вжити необхідних заходів, щоб не допустити подальшого уповільнення темпів розвитку будівельної галузі.

"Окреме питання є і до міністра регіонального розвитку та будівництва Анатолія Михайловича Близнюка. Ми прийняли закон про містобудівну діяльність, ми спростили процедури початку будівництва, введення в експлуатацію житла, скоротили терміни оформлення права на землю, а на обсягах будівництва це не відбилося. Виникає питання, вони що не працюють? Чи це проблеми на місцях?", - сказав він.

Він підкреслив, були направлені субвенції на соціально-економічний розвиток через фонд регіонального розвитку країни в розмірі майже 2 мільярди гривень, це в 1,4 раза більше ніж торік.

Читайте також:

Близнюк оголосив попередні умови дешевої іпотеки «від Януковича»

Президентські пряники

Коли два-три відсотки — фантастика

Недоступна «доступність» новобудов

За матеріалами: Українська правда , УНІАН ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...