Азаров - бізнесу: «Бувало й гірше. Ах, ви не згодні?!»

27 листопада 2012 в 11:51
Прем'єр-міністр нагадав українському бізнесу про 90-ті, а також запропонував перестати скаржитися і перестати "лякати людей" песимістичними прогнозами.
azarov_241.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Прем'єр-міністр України Микола Азаров нагадав бізнесу, що був час, коли у бізнесу були проблеми складніші. Про це він сказав сьогодні під час дев'ятого з'їзду Федерації роботодавців України.

В ході з'їзду виступали його учасники, представники бізнесу, які розповідали про труднощі, з якими стикаються в роботі. Так, називалися проблеми з поверненням ПДВ, вимиванням обігових коштів з підприємств, переплатою податку на прибуток, недосконалою законодавчою базою.

Після їхньої доповіді слово надали прем'єру. "Ми з вами знаємо один одного не один рік, і проходили різні періоди нашої історії, набагато більш складні, ніж сьогодні. Ви згодні зі мною?", - звернувся до присутніх Азаров, передає ЛігаБізнесінформ.

Із зали йому ніхто не відповів. "Ах ви не згодні!? Тоді я вам нагадаю", - сказав Азаров. І продовжив: "У 90-ті роки, коли у нас стояло три чверті підприємств, легше було? Коли ми розраховувалися трунами, гноєм, чим завгодно, легше було?"

"Давайте, друзі мої, не будемо песимістичними прогнозами лякати людей. Ми пройшли дуже важкі часи, коли на превеликий жаль втратили 70% ВВП. Це все було. Тож ті випробування, які є зараз, за великим рахунком, посильні для нас і проблеми, які ви ставите, можна вирішити. Давайте на цьому поставимо крапку", - резюмував глава уряду.

Читайте також:

Бізнес, навіть у владі, ще довго не зможе себе захистити, — Тігіпко

Азаров розповів економістам, що буде в Україні після «стабільності»

Азаров вирішив, що пора припинити «практику наїздів на бізнес»

Захарченко визнав тиск на бізнес з боку правоохоронців

Глава податкової вважає, що контролювати бізнес має тільки його відомство

Тігіпко визнав тиск на бізнес з боку митниці та податкової

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...