Топ Новини

Азаров визнав, що сланцевий газ несе ризики для екології

9 лютого 2013 в 10:13

Завдання технологів, промисловців зробити так, щоб ці ризики були мінімальними.

Прем'єр-міністр Микола Азаров упевнений, що при видобутку сланцевого газу в Україні буде дотримано необхідний рівень екологічного захисту.

Про це він сказав сьогодні в ході спілкування з користувачами мережі Facebook.

"Завдання технологів, промисловців зробити так, щоб ці ризики були мінімальними. Якщо відповідні компанії зуміли домогтися цього в США і Канаді, у нас ніяких сумнівів немає, що і ми зможемо забезпечити такий же рівень захисту, як і в цих країнах. До речі, положення про це є важливою складовою в договорі про розділ продукції", - написав Азаров.

При цьому він зазначив, що при видобутку сланцевого газу є певні екологічні ризики, як і при будь-якому іншому виробництві.

"Звичайно, треба сказати відверто, певні проблеми і певна загроза екології є, як втім і при будь-якому практично промисловому виробництві. Але, скажімо, не треба говорити про те, якої шкоди екології приносить металургійний або хімічний завод та інші виробництва, тобто в будь-якому промисловому виробництві є ризики", - вважає Азаров.

Як повідомлялося, 24 січня було підписано угоду між компанією Shell і компанією "Надра Юзовская" про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівськый площі в Харківській і Донецькій областях. Прогнозні ресурси Юзівського родовища оцінюються в 4,054 трлн куб. м газу.

Читайте також:

У Януковича сланцевий газ оголосили екологічно безпечним

Депутати від опозиції запропонували мораторій на сланцевий газ

Shell обіцяє Україні потроїти внутрішній видобуток газу

США готові поділитися з Україною технологією видобутку сланцевого газу

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • окрадений 9 февраля, 14:03 Пахло, економією на освіті, медицині, соц. житлі, доведе стан екології України до стану шосейних доріг ! І йому нічого за це не буде, бо спиною стоїть Гарант. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...