Топ Новини

Азаров вирішив боротися з імпортом неякісного "ширпотребу"

29 січня 2013 в 18:20

У 2012 році в Україні спад виробництва в легкій промисловості склав 5,3% в порівнянні з 2011 роком, у 2011-му - відзначалося зростання на 7,7% в порівнянні з 2010 роком.

Николай Азаров
Микола Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров виступає за створення серйозних бар'єрів для ввезення в країну неякісних товарів легкої промисловості імпортного виробництва. Про це він заявив у ході зустрічі з членами Ради підприємців.

Азаров підкреслив, що вітчизняна легка промисловість розвивається дуже слабо. "Ми дійшли до межі. Що це за країна в 45 мільйонів, яка нічого не виробляє з точки зору легкої промисловості? На кожному з нас костюми імпортні, сорочки імпортні, краватки імпортні, взуття імпортне. Куди далі їхати? Приїхали вже. Настав час вжити найрадикальніші заходи, які дозволять нам піднятися", - заявив прем'єр.

Він зазначив, що для налагодження ситуації в галузі необхідно не тільки створювати сприятливі умови для розвитку власного виробництва, але і захистити ринок від неякісного дешевого імпорту.

Тут комплекс заходів потрібен. Не тільки податкові, кредитні (преференції), але це ще і перевірка якості того, що нам завозиться, і серйозні бар'єри на кордонах для неякісного "ширпотребу". Дуже серйозні перешкоди", - сказав Азаров.

Як повідомлялося, за даними Держстату, в 2012 році в Україні спад виробництва в легкій промисловості склав 5,3% в порівнянні з 2011-м роком, у 2011-му - відзначалося зростання на 7,7% в порівнянні з 2010 роком.

Читайте також:

Азарову доводиться відволікатися від реформ, щоб спростовувати неправду в ЗМІ

Азаров визнав відставання від плану реформ, але пообіцяв виправити

Азаров наказав міністрам активніше піарити в ЗМІ "покращення життя"

Азаров похвалився майбутнім української науки

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...