Топ Новини

Азаров: Створення Митного союзу стало перешкодою вільній торгівлі в рамках СНД

2 квітня 2013 в 15:06

Прем'єр-міністрові не подобається, що практичну реалізацію переваг зони вільної торгівлі у рамках СНД, "яку ми готували майже 20 років", ускладнює створення МС.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров зазначив, що створення Митного союзу, до якого входять Росія, Білорусь і Казахстан, ускладнило торгово-економічні відносини у рамках СНД.

Про це він заявив під час зустрічі з першим заступником голови уряду Республіки Казахстан Бакітжаном Сагінтаєвим в Києві у вівторок, 2 квітня.

За словами Азарова, тому зараз необхідно розробити нові механізми співпраці.

"Ми вітаємо створення Митного союзу, але це певною мірою ускладнило наші торгово-економічні відносини. І ми прагнемо у переговорах з Російською Федерацією, Казахстаном і Білоруссю розробити такий формат взаємин, щоб переваги зони вільної торгівлі в межах СНД, яку ми готували майже 20 років, наповнилися реальним змістом, і щоб межі Митного союзу не перешкоджали реалізації положень про зону вільної торгівлі", - цитує Азарова державне інформагентство "Укрінформ".

Він нагадав, що Україна хоче отримати статус спостерігача у рамках Митного союзу. "Це дозволить нам не впливати, але брати участь у процесі прийняття рішень і хоча б заздалегідь знати про рішення, які готуються до прийняття у Митному союзі", - сказав глава українського уряду.

Читайте також:

Україна і Митний союз: проблеми інтеграції (аналітика)

У Митному союзі неминучі внутрішньоблокові конфлікти

Економічні очікування країн-учасниць МС не виправдалися, а наркотрафік зріс

Членство у МС фактично не сумісне із зобов'язаннями України перед СОТ

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...