Топ Новини

Азаров пообіцяв, що ситуація в аграрному секторі покращиться у найближчі два роки

19 березня 2013 в 14:10

Уряд планує значно збільшити виробництво продукції тваринництва, побудувати нові потужності для зберігання овочів, значно наростити виробництво масложирової галузі.

Николай Азаров
Микола Азаров
kinopoisk.ru
Підготовлена урядом програма активізації розвитку економіки забезпечить комплексний розвиток вітчизняного аграрного сектора на найближчі два роки. Зокрема, планується значно збільшити виробництво продукції тваринництва, побудувати нові потужності для зберігання овочів, значно наростити виробництво масложирової галузі. Про це під час прес-конференції 19 березня повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Реалізація програми активізації розвитку економіки забезпечить комплексний розвиток вітчизняного сільського господарства на найближчі два роки. Зокрема, планується побудувати і реконструювати 153 тваринницьких комплекси, що дозволить значно збільшити виробництво продукції тваринництва. Крім того, це дозволить зменшити імпорт молочної і м'ясної продукції, а також створити нові робочі місця", - підкреслив Микола Азаров.

Також прем'єр-міністр зазначив, що згідно з програмою планується побудувати майже в кожній області овочесховища загальною ємністю майже 1,5 мільйона тонн. Він додав, що це дозволить забезпечити безперебійне постачання овочами всіх регіонів України. Крім того, за словами прем'єра, планується побудувати 5 тепличних комплексів з обсягом виробництва продукції на суму 5 мільярдів гривень.

Що стосується масложирової галузі, то Азаров зазначив лідерство України в експорті цієї продукції.

"Однак ми плануємо збільшити можливості масложирових комбінатів на 2,5 мільйона тонн. Це дозволить збільшити обсяги переробки насіння олійних культур і наростити експорт соняшникової олії. В результаті чого обсяги експорту досягнуть 10 мільярдів гривень", - додав Микола Азаров.

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...