Азаров оголосив інтернет-магазини загрозою для суспільства

31 січня 2013 в 17:11

Український прем'єр вважає, що в інтернет-магазинах продаються неякісні товари. Окрім того, вони - реальний виклик існуванню торговельної галузі.

Азаров рядом с ноубуком
Азаров поряд з ноутбуком

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає проблемою відсутність законодавчого регулювання роботи інтернет-магазинів, особливо тих, які не мають власних приміщень. Про це він заявив під час обговорення проекту закону "Про внутрішню торгівлю" з представниками організацій захисту прав споживачів, виробників, торгових мереж і експертами.

За повідомленням прес-служби уряду, Азаров заявив, що низькоякісні, але дешеві товари, які продаються через інтернет - це вже реальний виклик як існуванню торговельної галузі, так і національного виробництва. І це ризик для споживача, який позбавлений можливості повернути неякісний товар. Це виклик і для суспільства, яке не отримує належні податкові платежі.

"Тому мета уряду - створити таке нормативне поле, яке б забезпечило якісне обслуговування споживачів, цивілізоване ціноутворення обґрунтованих торгових націнок, сприяння вітчизняним товаровиробникам з боку торгівлі та ефективні стимули до розвитку самої торгівлі. Зараз назріла необхідність встановити єдині, чіткі і прозорі правила, які для всіх учасників внутрішньої торгівлі будуть економічно привабливими: як для торгівлі, так і для постачальника товарів ", - цитує Азарова прес-служба Кабміну.

Читайте також:

Азарову доводиться відволікатися від реформ, щоб спростовувати неправду у ЗМІ

Азаров проти вільного володіння українцями зброєю

Зарплата Азарова у 10 разів вища за середню по Україні

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • nrnwest 1 февраля, 00:00 підпис фото - азаров біля ноута -а то можна не побачити його там. а справді їх жаба давить торгові сіткі їхні програють інет магазинам а вони їх забрати собі неможуть. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...