Азаров доручив перевірити обґрунтованість тарифів послуг газових монополій

17 квітня 2013 в 13:48

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив розглянути ситуацію з порушенням прав споживачів на газовому ринку, уважно перевірити економічну обґрунтованість цін і тарифів.

азаров
Микола Азаров

Микола Азаров розкритикував роботу регіональних газопостачальних компаній за їхні безпричинно високі тарифи на послуги для українців.

"Газові монополії втратили відчуття реальності", - підкреслив він на засіданні Кабінету міністрів.

Він назвав низку конкретних прикладів завищення ціни підключення до газових мереж, заміни котлів та іншого газового обладнання, назвавши, серед інших, компанію Київгаз.

Азаров нагадав, що Нацкомісія з держрегулювання у сфері енергетики 31 січня цього року прийняла дві постанови, якими врегулювала порядок підключення до газових мереж і оплату за послуги.

"Плата коливається для різних регіонів та умов від 6800 грн до 10000 грн, - зазначив він. - Підкреслюю: це кінцева гранична ціна із вартістю матеріалів і робіт. З цього моменту ніхто не може вимагати від споживача платити більше. Але очевидно, що проблема гостріша, ніж формальне регулювання ринку. Мене турбує, чому ціна така висока? На кого вона розрахована? На громадян Люксембургу?".

У результаті прем'єр доручив віце-прем'єрові Юрію Бойку, профільному міністру Едуарду Ставицькому та іншим відповідальним чиновникам перевірити економічну обґрунтованість таких тарифів.

Читайте також:

Азаров пообіцяв не підвищувати ціни на газ заради кредиту МВФ

Київ має намір переглянути газовий контракт з Москвою до кінця року

Влада просто заграє з бідними, коли говорить про підвищення тарифів для багатих - екс-чиновник НБУ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • прадід 17 апреля, 17:41 Крадуть завдяки відсутності лічильників у більшості кінцевих споживачів, що й дозволяє нав'язувати узагальнені тарифи. Чомусь тільки монополіст електропостачання не допустить підключення споживача без лічильника. Всі інші монополісти побутового сервісу, навпаки, бояться встановлення лічильників і всіляко протидіють реальному обліку свого товару, бо тоді обкрадати клієнтів ніяк буде. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...