Аукціони Christie's і Sotheby's встановили чергові рекорди

14 січня 2011 в 12:23
На торгах аукціонів Christie's і Sotheby's, якиі відбулися у вівторок, 16 листопада, було встановлено нові рекорди: виновий і діамантовий.

На торгах аукціонів Christie's і Sotheby's, які відбулися у вівторок, 16 листопада, було встановлено нові рекорди: виновий і діамантовий.

Топ-лотом аукціону Christie's стала шестилітрова пляшка вина Chateau Cheval-Blanc. Анонімний колекціонер заплатив за неї 304 375 доларів (223,967 євро). До торгів пляшка вина врожаю 1947 року була оцінена в 150-250 тисяч доларів.

У Christie's зазначають, що це рекордна сума, коли-небудь уторгована на аукціоні за пляшку вина. Упорядники ауціону підкреслюють, що проданий лот, - можливо, єдине в світі бордо, бутильоване у форматі «імперіал», тобто в шестилітровий пляшці. Сомельє, який дегустував Chateau Cheval-Blanc, зазначав, що це одне з найкращих вин, вироблених виноробами з Бордо.

До цього часу «виновий» рекорд належав пляшці Chateau Lafite 1869 року. У жовтні три пляшки цього вина пішли з аукціону Sotheby's у Гонконгу за 230 тисячі доларів кожна.

У той же час, рожевий діамант встановив рекорд ціни на аукціоні Sotheby's у Женеві. Дорогоцінний камінь у 24,78 карати було продано за 46,16 мільйонів доларів, що майже вдвічі перевищило попередній рекорд.

Покупцем рідкісного каменя виявився відомий лондонський ювелір Лоуренс Графф, який назвав камінь на свою честь «Рожевий Граф».

«Це найбільш приголомшливий діамант з усіх, що я бачив за свою кар'єру, і я щасливий, що придбав його», - заявив покупець.

Раніше найдорожчим діамантом уважали камінь Wittelsbach-Graff у 35,56 каратів, який придбав той же Графф у 2008 році за 24,3 мільйони доларів.

Усього на аукціоні було продано дорогоцінних каменів на суму близько 105,1 мільйонів доларів. Це також світовий рекорд для одного аукціону.

«Мені здається, це дещо пояснює становище на ринку», - заявив глава відділу коштовностей Sotheby's Девід Беннет.

За матеріалами Лента.ru

Теги Гроші світ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...