Топ Новини

Арбузов похвалив себе за виконану роботу

15 листопада 2011 в 15:57
Національний банк України забезпечує економічну стабільність в державі, що відображається на позитивних показниках її розвитку, заявив сьогодні голова НБУ Сергій Арбузов.
arbuzov.jpg
Андрія Товстиженка, ZN.UA

"Ми постійно працюємо над покращенням інфляційної ситуації в державі, і сьогодні вже можемо впевнено заявити, що за 2011 рік рівень інфляції не перевищить 7,5%, що значно менше прогнозованих Урядом 8,9%", - повідомив С.Арбузов, якого цитує прес-служба НБУ.

Крім того, голова НБУ наголосив, що наразі в Україні проводиться жорстка монетарна політика, завдяки якій виконується головне завдання – підтримати цінову стабільність в державі.
 
Також, зазначив він, важливим показником є стабільність валютного ринку. "На сьогодні ми маємо позитивний платіжний баланс, а це означає, що жодних різких коливань курсу валют не відбудеться", – зазначив голова Нацбанку.

"Що стосується питання зміни правил обміну валюти, то сьогодні ... ми змогли проаналізувати відкритий попит національної валюти від населення і прихований попит від бізнесу. І ми вже можемо констатувати, що нам вдалось зберегти близько млрд золотовалютних резервів. Саме тому ми вважаємо, що запровадження нових правил обміну валюти було цілком виправданою і позитивною мірою", – заявив С.Арбузов.

Голова національного банку України також акцентував увагу на тому, що Нацбанк на даний час виконав всі свої зобов’язання по меморандуму з МВФ.

"Ми детально відпрацювали велику кількість матеріалів та провели цілу низку зустрічей, ми проаналізували і монетарну і курсову політику Національного банку. Я впевнено можу сказати, що була проведена дуже плідна і ефективна робота, і обидві сторони залишились задоволеними перебігом переговорного процесу", – впевнений Сергій Арбузов.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...