Арбузов: Гривня буде зміцнюватися

9 вересня 2011 в 19:29
Національний банк України очікує утримання інфляції в прогнозованих межах і бачить перспективу зміцнення гривні. Про це повідомляє веб-сайт НБУ з посиланням на його главу Сергія Арбузова.

"За оцінками НБУ, сьогодні вже високою є ймовірність того, що за результатами 2011 інфляція буде стримана в межах однозначного числа. Нацбанк вважає, що і надалі інфляція буде в прогнозованих межах і бачить перспективу зміцнення гривні", - цитується С.Арбузов в повідомленні .

Глава НБУ не уточнює, за рахунок яких чинників гривня може зміцнитися, і не називає, протягом якого періоду вони будуть діяти.

Водночас, у повідомленні наголошується, що стабільність курсу гривні в серпні спрацювала на поліпшення інфляційної ситуації, оскільки дала чіткі орієнтири ринку й бізнесу при встановленні цін і плануванні своєї цінової політики.

Як повідомлялося, курс гривні на міжбанку з початку року знизився на 0,4% - до 7,9955 грн/$1: частина експертів вважає, що утримати курс вдалося, в основному, за рахунок радикального стиснення гривневої ліквідності, яке загрожує зростанням ставок по кредитах .

При розрахунку показників державного бюджету на 2011 рік використовувався курс грн 7,9500/. У Нацбанку вважають прийнятною амплітуду коливань гривні в межах 2,5% по року.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...