Топ Новини

Арбузов: заощадження найкраще зберігати у національній валюті

4 лютого 2013 в 12:20

Перший віце-прем'єр міністр Сергій Арбузов вважає, що українцям найвигідніше зберігати свої заощадження у гривні, бо в національній валюті хороший відсоток за депозитами.

arbuzov_DSC3917.jpg
Сергій Арбузов запропонував зберігати заощадження у гривнях
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Національна валюта є найкращим інструментом для заощаджень громадян. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

"Однозначно, зберігати заощадження найкраще у гривні. Тому що у гривні дуже хороший відсоток на депозитні ставки. Наприклад, якби людина поклала гривню на банківський депозит на 7 років тому під існуючі відсотки і не знімала, то навіть зміни курсу не нашкодили б капіталу цієї людини. На жаль, постійні зміни форми зберігання дають людям тільки збитки",- сказав Сергій Арбузов.

За даними Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб, що Нацбанк розраховує в щоденному режимі, зараз середня прибутковість річних гривневих депозитів становить майже 19%.

У той же час, ставка за доларовими внесками доходить до 7,5%, а за депозитами в європейській валюті - до 6,4% річних. При цьому, коливання на валютному ринку зараз практично припинилися - торік вартість долара зросла в ціні всього на 1 копійку.

Це вдалося завдяки діям Нацбанку, який торік здійснив цілу низку заходів для підтримки стабільності гривні. Зокрема, введення зобов'язання для експортерів продавати 50% валютної виручки на міжбанківському ринку, а також скорочення терміну повернення валютної виручки сприяли насиченню ринку іноземною валютою і, відповідно, зниженню попиту на неї

Читайте також:

Девальвація гривні стримується до березня, - Ernst&Young

Порошенко: Гривні ні у цьому, ні в наступному році нічого не загрожує

Нацбанк випустив диск із піснею, що прославляє гривню і Януковича (фото/аудіо)

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...