Топ Новини

Apple вирішує, куди витратити 98 млрд доларів вільних готівкових коштів

15 лютого 2012 в 11:53
Рада директорів Apple обговорить стратегію інвестування наявних у компанії $98 млрд в готівкових та цінних паперах. Гендиректор Apple Тім Кук пожартував, що компанія не буде проводити костюмовані вечірки на зароблені кошти.

Рада директорів Apple обговорить стратегію інвестування наявних у компанії млрд у готівкових та цінних паперах і в будь-якому випадку має намір вирішити це питання в інтересах акціонерів, заявив гендиректор Apple Тім Кук.

Інвестори Волл-стріт неодноразово висловлювали занепокоєння щодо того, як Apple має намір розпорядитися запасом готівки, що перевищує бюджети багатьох країн світу і ставить компанію в ряд найбільших світових економік.

Під час регулярного фінансового звіту у січні Apple заявила про 98 мільярдів доларів готівки. Серед потенційних стратегій розпорядження ними аналітики називають купівлю інших гравців індустрії, що знаходяться в стані кризи, або виплату дивідендів акціонерам, або ж зворотний викуп частини акцій.

Виступаючи перед інвесторами, Кук закликав їх до спокою: "Ми не ставимо за мету зберігати ці кошти. Я прошу лише трохи терпіння, бо ми хочемо підійти до цього питання обдумано і вирішити його на користь акціонерів", - заявив він.

Кук також пожартував, що Apple не має наміру проводити костюмовані вечірки на зароблені кошти. "Ми вже вкладаємо мільярди доларів на систему управління виробництвом і постачанням, у купівлю інших компаній, в інфраструктуру бізнесу та нові дата-центри", - зазначив він.

Коментуючи перспективи бізнесу Apple, Кук заявив, що сектор смартфонів пропонує зараз такі можливості, від яких, за його словами, "відвисає щелепа". Розвиток сегменту планшетних комп'ютерів також іде швидше, ніж прогнозувалося, зазначив Кук, нагадавши про свою заяву, що число продажів в майбутньому планшетів буде вищим, ніж число реалізованих ПК.

Незважаючи на критику і побоювання інвесторів, акції Apple встановили черговий історичний для компанії рекорд на закритті торгів NASDAQ у вівторок, досягнувши рівня у 9,46 за цінний папір.

Читайте також:

Apple багатший за уряд США

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...