Apple очолила рейтинг найвпливовіших брендів за версією Forbes

3 жовтня 2012 в 14:45
За версією видання, Apple залишається лідером в області інновацій, і за рік "марка" допомогла компанії заробити 40 мільярдів доларів. На другому місці в рейтингу найдорожчих брендів знаходиться компанія Microsoft, яка очолила рейтинг споживчих переваг, на третьому - Coca-Cola.
apple.jpg
1news.az

Корпорація Apple очолила рейтинг найвпливовіших брендів за версією журналу Forbes, вартість "яблука" за два роки виросла більш ніж на 50%, повідомляється на сайті видання.

"Вартість її бренда за два роки зріс на 52% і тепер оцінюється в 87,1 мільярда доларів", - говориться в повідомленні.
 
Для складання свого рейтингу Forbes оцінював доходи компаній за останні три роки та частку прибутку, яка заснована на ролі, яку та чи інша марка грає в своїй галузі.
 
За версією видання, Apple залишається лідером в області інновацій, і за рік "марка" допомогла компанії заробити 40 мільярдів доларів. Apple представила минулого місяця смартфон iPhone 5 із збільшеним екраном і підтримкою LTE-мереж. Пристрій на фірмовій операційній системі iOS 6 відрізняється тісною інтеграцією з Facebook.
 
Продажі iPhone 5 розпочалися 21 вересня, зараз пристрій продається в 31 країні світу. За перші три дні Apple реалізувала більше 5 мільйонів пристроїв, що стало рекордним показникам в порівнянні з попередніми моделями iPhone.
 
На другому місці в рейтингу найдорожчих брендів знаходиться компанія Microsoft (54,7 мільярда доларів), яка очолила рейтинг споживчих переваг, на третьому - Coca-Cola, вартість бренду якої оцінюється в 50 мільярдів доларів.
 
Відразу після Coca-Cola йдуть IBM (48,5 мільярда доларів), Google (37,6 мільярда доларів) і Intel (32,3 мільярда доларів).
 
У першу десятку рейтингу також входять McDonalds і BMW.
 
Культова соцмережа Facebook посідає лише 73-й рядок рейтингу, уточнило видання.
 
Відзначимо, що відповідно до результатів дослідження агентства Interbrand, лідерство в рейтингу найдорожчих брендів як і раніше утримує бренд Coca-Cola, а Apple займає друге місце.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...