Топ Новини

АМКУ вимагає від Клюєва та Бойко прозорості аукціонів з продажу скрапленого газу

10 листопада 2011 в 12:46
Антимонопольний комітет України (АМКУ) офіційно рекомендував Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Міністерству енергетики та вугільної промисловості України вжити заходів щодо створення прозорих механізмів ціноутворення на ринку скрапленого газу.
avto__benzin_cisterna.jpg
Андрій Товстиженко

Зокрема, міністерства мають, по-перше, забезпечити конкурентне середовище під час формування цін на скраплений газ в умовах максимального обсягу ресурсу, що пропонується, та прозорий доступ споживачів до цього ресурсу.

По-друге, організовувати проведення аукціонів за умов реалізації виробниками скрапленого газу всіх наявних у них обсягів. А також не допускати у майбутньому значного зниження обсягів пропозицій скрапленого газу на спеціалізованих аукціонах.

По-третє, запровадити чітку та прозору процедуру визначення переліку документів для отримання довідки, погодженої із зацікавленими органами влади та виконавчими органами міських рад, про обсяг та напрям реалізації скрапленого газу.

«Як встановив Комітет, існуюча система аукціонних торгів не забезпечує встановлення конкурентних цін на ринку скрапленого газу. Це підтверджується тим, що протягом останніх років на ринку постійно відбуваються цінові збурення, що виникають передусім внаслідок дій учасників аукціонних торгів. Про це, зокрема, свідчать скарги споживачів щодо необґрунтованого завищення цін на скраплений газ у серпні та вересні 2011 року», - йдеться в повідомленні прес-служби АМКУ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...