АМКУ позбавив Ахметова єдиного конкурента на «Київенерго»

22 листопада 2011 в 12:36
Антимонопольний комітет України (АМКУ) відмовив ПАТ «Полтаваобленерго» - єдиному конкуренту ДТЕКу на купівлю 25%-го держпакету акцій «Київенерго» - в участі у конкурсі на приватизацію.
web_kievenergo_111.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це повідомили у прес-службі Антимонопольного комітету України (АМКУ).

«Заяву ПАТ «Полтаваобленерго» (про надання дозволу на придбання акцій ПАТ «Київенерго», - ред.) було залишено без розгляду, оскільки вона не відповідала вимогам законодавства про захист економічної конкуренції», - сказано у повідомленні АМКУ.

Також в АМКУ послалися на те, що у комітеті відсутня інформація про кінцевих бенефіціарів ПАТ «Полтаваобленерго» (як відомо, ЗМІ вважають компанію підконтрольною бізнесменам Костянтину Григоришину й Ігореві Коломойському).

Нагадаємо, заявки на участь у конкурсі з продажу 25% акцій енергопостачальної компанії «Київенерго» подали найбільший енергохолдинг України ДТЕК, що належить СКМ Ріната Ахметова, і обласна енергопостачальна компанія «Полтаваобленерго».

Сам конкурс призначено на 25 листопада. Інвесторам буде запропоновано пакет із 25% статутного капіталу за стартовою ціною 432,305 млн грн.

«Київенерго» експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані у столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі і є монополістом на ринку постачань електроенергії за регульованим тарифом на території Києва.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...