Топ Новини

Американське золото за виняткову якість

27 листопада 2012 в 11:46
На початку листопада Чиказький інститут тестування напоїв (Chicago Beverage Testing Institute, США) опублікував результати щорічного дегустаційного конкурсу. Напої міжнародного бренду Nemiroff - Lex Ultra, Delikat і Distinct - отримали золоті медалі і статус Exceptional («Виняткові»).

В одному з найбільш авторитетних у США дегустаційних конкурсів, яким є Chicago Beverage Testing Institute, беруть участь найбільші виробники алкогольної продукції. Напої оцінюються методом «сліпої» дегустації: судді тестують напої без будь-яких ознак приналежності до того чи іншого бренду. Це дозволяє виключити найменші прояви необ'єктивності та упередженості професійних дегустаторів.

У цьому році у конкурсі брали участь виробники 17 країн. У категоріях білих та смакових горілок був представлений 141 зразок (68 і 73 відповідно). За підсумками дегустації судді надали експертну характеристику кожному з продуктів з аналізом смаку, аромату і присмаку.

Вищі оцінки журі Chicago Beverage Testing Institute отримали відразу три напої з асортименту Nemiroff. Преміальна горілка Nemiroff Lex Ultra була оцінена в 94 бали зі 100 можливих, перша преміальна українська еко-горілка Nemiroff Distinct - в 91 бал як «горілка, цікава сама по собі і в коктейлях», а м'яка Nemiroff Delikat - в 90 балів як горілка «з чистим смаком». Всі три напої отримали золоті медалі і почесний статус Exceptional («Виняткові»).

«З року в рік напої Nemiroff стають володарями найбільш престижних нагород провідних міжнародних дегустаційних конкурсів. Ми пишаємося кожним підтвердженням світового визнання бренду, яке засноване на інноваційності, бездоганній якості і оригінальних авторських рецептурах наших напоїв», - говорить Марія Євсєєва, директор з маркетингу компанії Nemiroff.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...