Топ Новини

Акціонерним товариствам незабаром ускладнять роботу

8 листопада 2012 в 10:18
В профільному Комітеті Верховної Ради заявили, що давно назріла необхідність закону про товариства з обмеженою відповідальністю. Зміни, перш за все, стосуватимуться оподаткування.
goss.JPG
Aндрій Товстиженко, ZN.UA

Найближчим часом, буквально в цьому році, до Верховної Ради буде внесено низку законопроектів, які ускладнять роботу акціонерним товариствам (АТ). Законопроекти будуть стосуватися оподаткування.

Про це повідомив заступник голови комітету ВР з питань економічної політики, народний депутат від Партії регіонів Юрій Воропаєв.

На його думку, у зв'язку з цим багато АТ перетворюються на товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Воропаєв підкреслив, що необхідність ухвалення закону про товариство з обмеженою відповідальністю назріла давно. «Вже зараз з'явилася тенденція, що багато АТ плавно переходять у ТОВ. Останні більш прості в управлінні і більш прості для оподаткування, а також є більш дешевою формою організації. Не потрібно друкувати звіти, жорстко підходити до зборів засновників і проходити перевірку в різних організаціях», - зазначив він.

Депутат нагадав, що в цьому році вже була перша спроба прийняти закон про ТОВ, але Верховна Рада не сприйняла документ. Разом з тим, зазначив Воропаєв, необхідність такого закону очевидна, а тому він спрогнозував, що законопроект про ТОВ буде поданий до парламенту повторно.

Читайте також:

Біблія для акціонерного товариства

У ТОВ тепер буде вдесятеро більше учасників

Рада скоротила перелік документів суворої звітності, але бюлетені не чіпала

Бізнес позбавлять від повторних позапланових перевірок податкової, але не у всіх випадках

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...