Топ Новини

Акціонерні товариства очікує зміна правил діяльності

3 січня 2013 в 12:39
Нацкомісія підготувала цілу серію нововведень, які змінюють стандарти і норми діяльності акціонерних товариств в Україні. Зокрема, зроблять звітність АТ більш прозорою.
goss docs podpis 145715.jpg
ZN.UA

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) України пропонує удосконалити діяльність акціонерних товариств (АТ). Комісія розробила і представила на розгляд Кабінету міністрів відповідний проект изменеий, повідомив глава відомства Дмитро Тевельов у четвер, 3 січня, після засідання уряду.

«Ми розробили законопроект про удосконалення діяльності акціонерних товариств, який вносить зміни у цілий ряд законодавчих актів - у тому числі про держреєстрацію підприємців, про аудиторську діяльність, про функціонування фондового ринку. Пропонується удосконалення механізму викупу акцій у дрібних акціонерів, уточнення ринкової вартості цінних паперів. Передбачена ціла серія нововведень», - повідомив Тевельов.

- Акціонерним товариствам незабаром ускладнять роботу


За його словами, зміни у законодавство, що регулює діяльність акціонерних товариств, пов'язані з проведенням корпоративної реформи і покликані збільшити прозорість у звітності товариств.

Голова Комісії зазначив, що зміни у корпоративне законодавство встановлюють принцип розкриття інформації і вимоги до її змісту.

"Ми змінюємо у нашій практиці стандарти і норми, привівши їх у відповідність до європейської практики", - підкреслив він.

За його словами, запропоновані нововведення стосуються удосконалення механізму викупу акцій у дрібних акціонерів, в тому числі за допомогою покращення процедур ринкової оцінки вартості акцій, питань проведення зборів акціонерів шляхом заочного голосування і опитування, існування корпоративного секретаря. У законі також прописуються принципи і механізми надання інформації, а також її зміст.

«Цей закон покликаний врегулювати питання корпоративної культури та корпоративного управління, який далекий від кращих світових стандартів. Це відставання буде подолано. Ми змінюємо наші практики і норми та приводимо їх у відповідність до кращих світових стандартів», - підкреслив Тевельов.

Читайте також:

Біблія для акціонерного товариства

У ТОВ тепер буде вдесятеро більше учасників

Заради порятунку фондового ринку Бродський зобов’яже бізнес проводити IPO спочатку в Україні

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...