Акімова квапить Раду з ухваленням пенсійної реформи

10 червня 2011 в 13:47
Перший заступник глави АП Ірина Акімова висловила надію, що закон про пенсійну реформу буде прийнято парламентом найближчим часом.
pensii4.jpg
Наталя Шевченко

За її словами пенсійна реформа необхідна через надмірне навантаження на фінансову систему у країні: "Вона важлива для України тому, що 17% ВВП, які йдуть на виплати пенсій - це одне з найбільш високих навантажень у світі, яке загрожує значними проблемами і для бізнесу, адже саме він повинен буде оплачувати разом зі своїми працівниками пенсійні внески, і небезпечно для стійкості фінансової системи у майбутньому", - заявила чиновниця.

За її словами, Україна і так затягнула з прийняттям реформи, "тому що багато країн зараз вирішують питання про підвищення пенсійного віку з 65 до 67"

Таке тривале обговорення питань пенсійної реформи пов'язане з наміром "зняти напругу в суспільстві" перед неминучістю перспективи підвищення пенсійного віку, повідомила заступник голови АП.

М.Акімова також підкреслила, що питання реалізації реформи проходили обговорення з представниками МВФ, у результаті чого "було знайдено порозуміння".

2 дні тому голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що в парламенті поки немає необхідної кількості голосів для включення до порядку денного проекту закону про пенсійну реформу.

Нагадаємо, що у Верховній Раді 1 червня було зареєстровано допрацьований законопроект «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Урядовий законопроект містить всі ті самі вкрай непопулярні норми, що і відхилений парламентом проект: підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років, збільшення трудового стажу тощо.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...