Ахметов став власником найбільшого залізничного вантажоперевізника

18 жовтня 2012 в 11:04
Придбання та інтеграція компанії «Лемтранс» в СКМ є стратегічно важливим кроком. «Лемтранс» дозволить стабільно забезпечувати СКМ, як найбільшого вантажовідправника, рухомим складом.
ahmetov.jpg
mgm.com.ua

Група СКМ Ріната Ахметова збільшила свою частку у статутному капіталі найбільшого в Україні вантажного залізничного перевізника «Лемтранс» до 100%.

Про це повідомив директор з розвитку нових напрямків бізнесу СКМ Микола Нестеренко, передає «Дело»

«Придбання та інтеграція компанії у СКМ є стратегічно важливим кроком. «Лемтранс» дозволить стабільно забезпечувати СКМ, як найбільшого вантажовідправника, рухомим складом. Разом з тим, ми бачимо «Лемтранс» як самостійний ринковий бізнес, що працює як з українськими, так і іноземними вантажовласниками», - заявив Нестеренко.

На сьогоднішній день парк компанії «Лемтранс» налічує більше 12 тис. піввагонів і є найбільшим приватним залізничним перевізником в Україні. Частка компанії на ринку вантажних перевезень складає близько 8,5%, піввагонів - 14,5%. Обсяг перевезених вантажів за підсумками 2011 року склав більше 40 млн тонн.

"Стратегічний фокус для компанії - організація перевезень у власному вагонному парку, відповідно, інвестиційна політика "Лемтранса" буде спрямована на оновлення і збільшення власного парку і підвищення якості послуг", - додав Нестеренко.

"Для збереження цього фокусу у «Лемтранса» є і сильна команда, і необхідна експертиза, і клієнтська база. Тепер, з приходом СКМ, як стратегічного інвестора, у компанії з'явилася і наша повна підтримка, у тому числі - наша готовність фінансувати інвестиційні програми компанії", - повідомив Нестеренко.

Також він підкреслив, що для СКМ важливо, що, інвестуючи у вантажоперевезення, компанія зможе не тільки забезпечити ефективну безперебійну роботу безпосередньо «Лемтранса», але і підприємств-суміжників з їхніми тисячами працівників.

Як повідомлялося, СКМ був міноритарним акціонером "Лемтранс" з часткою в 19,95% з 2003 року.

Співвласниками "Лемтранса" на середину травня 2012 року, крім СКМ, були: ПрАТ "АРС" (Донецьк) - 20,049%, ТОВ "Сервіс-Охорона-Транспорт" (Київ), "СПС-Груп" (Бровари Київської обл.), "Укрпромінвестактив" (Донецьк) - по 20%, серед співвласників яких донедавна були депутати від Партії регіонів Антон Пригодський та Ігор Гуменюк.

Згідно з даними системи розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, найбільшим акціонером "АРС" з пакетом 62,5% на кінець 2011 року був Сергій Кий.

Статутний капітал "Лематранса" складає 738 млн грн. Чистий дохід компанії в 2011 році зріс в 2,2 рази - до 6,13 млрд грн, чистий прибуток - у 4,8 раза, до 754,56 млн грн.

Читайте також:

Податківці взялися за Фірташа і Ахметова

Forbes опублікував рейтинг Топ-200 найбільших компаній України

Ахметов отримає контроль над «Укртелекомом»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , Дело ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...