Агентство S&P підтвердило рейтинг міста Києва

25 липня 2012 в 14:40
Standard & Poor's слідом за агентством Fitch підтвердило рейтинг Києва. Аналітики відзначають високе боргове навантаження, валютні ризики, проте розраховують на збільшення податкових доходів міста в майбутньому.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг столиці України міста Києва на рівні «В-». Прогноз за рейтингами - "стабільний".

«Рейтинг Києва відображає волатильність системи державного фінансування Україні, що перешкоджає фінансовій гнучкості міста. Він також відбиває високий рівень обслуговування боргу Києва, дуже слабку ліквідність, і високе боргове навантаження і пов'язані з ним валютні ризики», - йдеться в повідомленні агентства.

Крім того, фінансова гнучкість міста залишається вкрай обмеженою, що обумовлено недостатніми повноваженнями в сфері управління джерелами доходу та видаткової політикою, а також волатильною і недофінансованою системою суспільних фінансів, вважають в агентстві.

«Згідно з нашим базовим сценарієм, відновлення економічного зростання зумовить збільшення податкових доходів. Крім того, збереження значних обсягів міжбюджетних трансфертів, а також зважена політика з витрат у 2012-2013 рр. будуть лежати в основі консолідації фінансових показників Києва. Це дозволить місту виконати бюджет з поточним профіцитом у розмірі 2-4% поточних доходів», - зазначають у S&P.

Прогноз «стабільний» відображає очікування агентства, що, незважаючи на несприятливі умови на фінансових ринках і слабкі показники ліквідності та з огляду на позитивний досвід рефінансування боргових зобов'язань міста, Київ подолає пік витрат на обслуговування і погашення боргу в 2012 році.

Нагадаємо, що раніше міжнародне рейтингове агентство Fitch також підтвердило рейтинги Києва.

Читайте також:

Азаров звинуватив агенство S&P,  що обвалило рейтинг України до негативного, в суб'єктивності

Fitch підтвердило рейтинги України

Fitch підтвердило рейтинги Києва

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...