Білорусь направила в Київ представника для переговорів щодо молока і свинини

1 березня 2012 в 20:15
Після заборони ввезення в Україну молочної продукції і свинини, в Київ терміново виїхав головний ветіспектор Білорусі.

Головний державний ветеринарний інспектор Білорусі Юрій Пивоварчик у четвер, 1 березня, виїхав в Україну для з'ясування причин заборони ввезення молочних продуктів і свинини.

Нагадаємо, Держветфітослужба України з 1 березня 2012 року тимчасово призупинила ввезення на територію України молока і молочних продуктів з Білорусі, а також тварин, через загрозу африканської чуми свиней (АЧС).

Україна вимагає від Білорусі надати гарантії контролю "здоров'я тварин, хвороб тварин, вмісту антибіотиків у сировині і готовій продукції".

Як заявив заступник голови Державної ветеринарної і фітосанітарної служби України Володимир Горжеєв, заборона ввезення молока і молокопродуктів з Білорусі не є політичною, а пов'язана виключно з постачаннями з цієї країни продукції, в якій вміст антибіотиків значно перевищував встановлені українським законодавством норми.

Говорячи про заборону ввезення в Україну з Білорусі свиней, свинини і продуктів з неї, що також набула чинності з 1 березня, Горжеєв відзначив, що вона буде скасована за умови надання білоруською стороною доказів відсутності на її території африканської чуми свиней (АЧС). Він підкреслив, що санкції до свиней і свинини з Білорусії введені через те, що українська сторона не виключає занесення на білоруську територію збудника АЧС.

Читайте також

Україна назвала умови припинення "молочної війни" з Білоруссю

Україна оголосила "молочну війну" Білорусі

Україна заборонила ввезення свинини з Білорусі

Росія висунула умови для припинення "сирної війни"

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...