Топ Новини

Азаров: Угода про зону вільної торгівлі недосконала

18 жовтня 2011 в 19:21
Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що угода про зону вільної торгівлі СНД недосконала.
azarov_nikolay_ukr_forum_92_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку він висловив під час спільної заяви глав урядів СНД після підписання угоди. "Чи є цей договір досконалим? Звичайно, він недосконалий, - зазначив він. - У ньому є вилучення".

Водночас він підкреслив важливість підписання документа, відзначивши, що в ньому закладені конкретні тимчасові норми, протягом яких усі вилучення будуть ліквідовані.

М. Азаров висловив сподівання, що підписання цієї угоди дозволить створити ефективну та дієву зону вільної торгівлі в СНД. Він сподівається на набуття чинності угоди вже з 2012 року.

Також М. Азаров зазначив, що підписання цього документа і підписання угоди про зону вільної торгівлі з країнами ЄС є двома пунктами одного плану - плану виходу України на зовнішні ринки, що необхідно для стабілізації економічного розвитку країни.

За словами прем'єра, зовнішня торгівля з країнами СНД складає третину економіки України, з країнами ЄС - ще третина, що визначає важливість створення зони вільної торгівлі як з СНД, так і з ЄС.

Він також повідомив, що Україна підписала міждержавну програму інноваційного співробітництва з СНД до 2020 року, концепцію стратегічного розвитку залізничного транспорту країн-учасниць СНД до 2020 року, а також документ про визначення співпраці в галузі зв'язку та інформатизації ключовою темою взаємодії в сфері економік у 2012 році .

Як повідомлялося, сьогодні, 18 жовтня, Росія, Україна, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Киргизстан, Молдова і Таджикистан домовилися про створення зони вільної торгівлі.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...